Het dievencircus en de grote verdwijntruc
William Sutcliffe
Uitgegeven:
Utrecht, 2014
Serietitel:
Het dievencircus
Uitgeverij:
Taal:
Nederlands
Met betrekking tot de oorspronkelijke uitgave
Titel:
Circus of thieves and the raffle of doom
Plaats van uitgave:
London
Uitgever:
Simon & Schuster UK Ltd
Vertaald uit:
Engels
(Overige) personen
Illustraties:
Redactie:
Secundaire auteur:
Vertaling:
Indeling
Medium:
Boek
Fictie / Non-fictie:
Fictie
Trefwoord(en):
NUR:
Fictie 7 - 9 jaar (282)
Leeftijdscategorie:
Voor kinderen van 9-12 jaar
Codes
ISBN:
978-90-483-1048-7
EAN:
9789048310487
ASW:
Algemeen boek
Technische gegevens
Formaat (hoogte):
20 cm
Omvang:
212 pagina's
Met illustraties
Bindwijze:
Gebonden
Bibliografische annotatie
Vertaling van: Circus of thieves and the raffle of doom. - London : Simon & Schuster UK Ltd, ©2014.
Annotatie
Als Hannah de circusjongen Noah ontmoet, wordt haar leven een stuk minder saai. De directeur van het circus wil het publiek oplichten. Kunnen Hannah en Noah hem stoppen? Voorlezen vanaf ca. 8 jaar, zelf lezen vanaf ca. 9 jaar.
Flaptekst
Hannahs leven is saai, saai, saai! Dan ontmoet ze Noah Sphinx, die opgroeit in een heel bijzonder circus. Maar niet alles is wat het lijkt: de gemene spreekstalmeester heeft kwaadaardige plannen, en niemand is veilig voor zijn vingervlugge diefstallen.
Kunnen Hannah en Noah deze slechterik op tijd stoppen?

William Sutcliffes eerste kinderboek zit vol humor, avontuur en bijzondere personages, die tot leven worden gebracht in de fantastische illustraties van David Tazzyman. Een must voor fans van David Walliams en Roald Dahl!
Literaire adressenbank
Uitgever
Delen